Contact

Sikko Cleveringa
Programmaleider
Tel: 06 81592248
sikko@cal-xl.nl
Linkedin

Marijn Swarte
Communicatie en Projectenweb XL
marijnswarte@gmail.com
Linkedin

Pieter Brouwer
CAL Projectenweb / impact manager
pieter@cigarbox.nl
Linkedin


Netwerkpartners / adviseurs
De volgende personen zijn lid geweest van het CAL-XL kernteam.
De meeste zijn nog direct bij CAL-XL betrokken als adviseur of als netwerkpartner. Je kunt hen direct bereiken via onderstaande mailadressen.

Jan Brouwer, info@abfcultuur.nl
Ingrid Docter, IngridDocter@lkca.nl
Simon van Dommelen, simon@noorderpark.nl
Diane Frenay, d.frenay@telfort.nl
Krista Heijster, kheijster@cultuur-ondernemen.nl
Jasmina Ibrahimovic, jasmina.ibrahimovic1984@gmail.com
Finn Minke, FinnMinke@lkca.nl
Jeroen Saris, j.saris@destadbv.nl
Sandra Trienekens, urbanparadoxes@xs4all.nl

 

 


 

 

Fulco van 't Hag